Duchové a entity

Asi se budu muset nahlásit do Vatikánu. Věděli jste, že mají mezi sebou 200 kněží – exorcistů ?
Démon mění lidem hlasy, je vysoce inteligentní a Vatikán věří, že existují.
Můj názor a má práce.
Věnuji se exorcismu více než 25 let. Biblí a přiložením kříže na tělo člověka do něhož vstoupil duch opravdu nestačí, jak si myslí.
Je potřeba se tomu věnovat na vícero úrovních a lidé, kteří vyvolávají duchy vůbec neví, co konají. Čistím i lidi, na které byla uvalena kletba i v propojení s hlubokým časem. Vnímají to jako by se motali neustále v kruhu dokola.
Také není jednoduché vyčistit jedince, na kterého je nejen uvalena kletba, ale i závistí je na něho poslána zhmotněná bytost, která má dotyčnému škodit, což se velmi dobře daří.
Jako první pomoc je dobře ihned zapálit svíčku a ve světlu svíčky se přestat bát.
Můžete do tohoto světla vložit i slova – propouštím tě ze svého těla a mého příbytku. Nenáležím ti, ODEJDI A TO IHNED.
Někteří poslechnou a Vám se okamžitě uleví. Pokud pocítíte nadále cokoliDuchob, je lepší volat okamžitě na pomoc exorcisty, kteří dokážou vše vyčistit a to jednou pro vždy, mohou Vám i dát ochranu
Jednou jsem byla pozvaná do bytu k ženě, kde byla po 20 letech oživena duchem hračka, která nemohla sama od sebe začít hrát, neboť byla porouchaná. Nejen, že tam byla duše velmi stará i proti této rodině vytvořená bytost v žárlivosti. Muselo se vše vyčistit nejen v bytě, ale i v celé rodině.


Veronika