Veroniky Akce

  VÝLET S VERONIKOU, ZA KERAMIKOU, ODPOČINKEM, HRADEM LANDŠTEJNEM A NA ROZHLEDNU JAKUBA A JINÝMI ZÁŽITKY 

Moje milé, chtěla bych Vás pozvat na malý MILÝ výlet do ČESKÉHO RUDOLCE v Jižních Čechách. Pojedeme v sobotu 26.5 ráno z Brna devíti místným sedanem – autem. Sraz bude u hotelu Grand v Brně v 6.50 a v 7.00 vyjíždíme
Na místo přijedeme cirka v 10.00, kde se ubytujeme a dáme si malou procházku před obědem na rozhlednu u Jakuba, kde si pohrajeme s energií, očistou a matkou zemí. Budeme se učit vše čistit, co nás trápí v srdcích i těle v matce přírodě, vzduchu, vodě. Po obědě vyrážíme do Slavonic, kde budeme malovat keramiku a 1 potah na polštář, který si odvezete i s výplní do něj., kde si budete tisknout různé dle sebe výběru, obrázky. Můžete si zde zakoupit nádhernou keramiku, nebo ubrusy, trička.
Pak opět jedeme do Č.Rudolce, kde máme domluvený bazén, večeři a prohlídku v pivovaru s ochutnávkou. Volná zábava otázek a odpovědí a jdeme do postýlek.
V neděli máme snídani a domluvenou prohlídku zámku. Pak malá procházka krásami přírody a na hrad Landštejn a opět čarováním s matkou zemí a zkoušky, co jste se naučily a jak vše dokážete na sobě aplikovat a jak si pomoci. Dáme si obídek a pak si pojedeme do Slavonic pro vypálenou svou keramiku a čeká nás cesta zpět do Brna, ke Grandu. Předpokládaný příjezd 17.30 až 18.00
V ceně zahrnuto:
* dovoz autem tam i zpět
* 2x oběd
* 1x večeře
* 1x snídaně
* prohlídka zámku, hradu a pivovaru
* malování 1 kusu keramiky, dle výběru a 1x potisk polštáře s výplní
* bazén
* Cena je 2890 Kč
Peníze jsou potřeba zaslat nejpozději do 30.4 nebo osobně donést do Brna, dle domluvy.
Těším na úžasnou společnost Vás krásných žen, co s námi pojedou.
Je nutno se objednat co nejdříve, z důvodu 7 volných míst v autě. Buď zde na FB, nebo na email: veronika@spirito.cz
Vaše Veronika Theresia Walsbergerová
**************************************************************************************
Rozhlednu a lesopark U Jakuba najdeme v malebné přírodě České Kanady mezi Jindřichovým Hradcem a Dačicemi na místě zvaném Havlova hora poblíž obce Valtínov.
Hrad Landštejn
Dějiny Landštejna začínají nejpozději po roce 1222, kdy zemřel moravský markrabí Vladislav a správy této části se ujal český král Přemysl Otakar I. Ve snaze zabezpečit zemské hranice budoval na sporných územích strážní hrady. Na zemské stezce přímo proti staršímu, snad stejnojmennému hradu rakouských pánů ze Zöbingu, byl založen královský hrad Landštejn. Střežil nejen zemskou stezku, ale i část hranice mezi českými zeměmi a Rakouskem.
Z rukou panovníka získali hrad po polovině 13. století Vítkovci. Jedna jejich větev se znakem stříbrné růže na červeném poli přijala podle hradu přídomek a jako páni z Landštejna se záhy stali jedním z nejmocnějších rodů v království.
Za vlády Viléma z Landštejna patřila rodu kromě Landštejna i Třeboň, Lomnice, Nové Hrady, Hluboká, Bystřice, Trhové Sviny, Lutová a Borovany. Pro své politické ambice se dostal Vilém z Landštejna do sporu s králem Janem Lucemburským, který proti odbojnému Vítkovci vytáhl s vojskem. Za pomoci svého strýce Petra z Rožmberka však Vilém donutil královské vojsko odtáhnout a nakonec se oba Vítkovci roku 1318 smířili a stali se jeho věrnými služebníky, odměňovanými nemalými výsadami.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————


Seminář s VERONIKOU ❤️ve Velkém Meziříčí..

Srdečně Vás zvu milé Ženy na jednodenní seminář s Veronikou Theresií Walsbergerovou, úžasnou to Ženou, která obohatila nejenom mě, ale může i Vás..
Seminář se uskuteční 21.4.2018 od 10.00-17.00hod. Bližší informace ohledně organizace Vám zašlu emailem, nicméně počet míst vzhledem k prožitku celého semináře bude limitován.
Je vhodné se přihlásit co nejdříve.

O čem bude seminář?
V meditaci si projdeme své tělo a díky meditaci pochopíme, co se v našem životě děje, proč se to děje a jak se cítíme.
Dle feng-shui se podíváme na své příbytky, co máme v nepříznivých energiích kde postaveno a dostaneme návod, jak vše zharmonizovat.
Namalujeme si obrázek a uděláme si vlastní diagnostiku a dozvíme se, jak se dá číst z malby a dle barev.
Je na co se těšit, protože toho bude mnohem více  

V případě zájmu mě prosím pro bližší informace kontaktujte buď na FB do SZ nebo na můj email Libus.ko@seznam.cz nebo volejte na 732380517
Děkuji a naviděnou

Libuše Kotoučková – bába porodní

 

 

 

 

 

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Minikurz Feng shui, Etikoterape a Kolorterapie

Chtěla bych Vás pozvat na minikurz o feng shui, jak si pomoci, když nás něco trápí v životě. Naučíme se v jaké zóně si můžeme vše napravit. Pochopíme tabulku, kde a jak vše leží. Projdeme se i v meditaci v nalezení svého útočište a procítíme si chrám své duše, podíváme se i na barvy a budeme se učit poznat i sama sebe během malování své duše. Očistíme se bubnem, tancem, projdeme si tmou a světlem.
Cena je 1550 Kč.
V ceně je oběd a coffee break
Prosím částku zaplatit do 9.4 na číslo 2801190245/2010, V.S. je číslo Vašeho mobilku, nebo můžete předat osobně v Brně do 9.4
Míst je omezený počet, pro informace si pište zde na FB, či na mobil 604183504. Pokud si sebou pŕivedete přátele, máte Vy i oni slevu 100 Kč, malý dárek pro Vás ode mně
 Chyby a feng shui 
Moji milí, stěžovala si jedna má kolegyně, že se jí nedaří v jejím podnikání.
A představte si, že si vše vyhledávala na internetu a co udělala, vše udělala špatně. Není dobré vše co čtete, ihned dělat. Je potřeba vzít i intuici a u každé změny přemýšlet
Dokonce dvě ženy u kterých jsem byla pozvána na feng shui, po odstranění všeho špatného a rozjetí všeho k dobrému v jejich prospěch i rodiny, na svou vlastní pěst po určité době, dělaly dle sebe úpravy. A co si myslíte? Vše šlo do ztrát. Když jsem jim vysvětlila, co udělaly obě špatně, hned jim bylo vše jasné a smály se sobě samé, jak mohly tuto zásadní chybu udělat
Vůbec u toho nepřemýšlely, myslely si, že se nic nestane. Ale vězte, stačí opravdu málo a vše se mění dle toho, co uděláte.
Dokonce jedna má známá si myslela, že vše už umí začala radit druhým. Dokonce dala penízky, které podporují hlavní vchod ženě na kliku od balkónu. Ani ne do týdne žena přišla o velké peníze a mnoho dalšího.
A co jsem dnes zůstala v šoku úplně, po oddělání věcí, dle mé rady, jedna žena prohlásila, že, tyto použité věci dá dál k ostatním. TO NELZE !!!!!!!!!!
Každý rok se mění létající hvězdy atd. A s tím si kupujeme nové pomocníky dle feng shuej. Co by se stalo, kdyby tyto věci použité rok v jedné domácnosti, byly předány do jiného bytu či domu?
O tom všem si budeme povídat 19.5 na minikurzu feng shui v Brně v hotelu Grand. Těším se na Vás

KDY: 19. květen v 9:00–17:00

KDE: Grandhotel Brno, Benešova 605/18, 602 00 Brno-střed

Cena je 1550 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 


 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Smalt v rámečku jako obraz

KDY:  8.září 2018, od 9:30 – 13:30

KDE:  ARTISSIMO Husova 8, 602 00 Brno

 SMALT – znovu objevený
Moje milé ženy, chtěla bych vás pozvat na nádherně spolu strávené dopoledne, kdy si budeme užívat a relaxovat u milé práce se smaltem. Vytvoříme si obrázek, který si hned odneseme domů ♥
Seznamte se s starobylou technikou s mnohostranným využitím. Smalt znovu objevená technika, kterou vytvoříme autorský obraz,který na závěr zarámujeme do dřevěného rámu a k tomu si odnesete jako bonus smaltovaný šperk dle vlastního motivu.
Účastníci kurzu si doma mohou připravit návrhy rozměru 10 x 10 cm (stačí barevný návrh pastelkami nebo vodovkami). Na místě vybereme motiv vhodný pro převedení do smaltu a přizpůsobíme mu výběr techniky a postupu. Pro nerozhodné budou připraveny návrhy motivů z knih o umění, ale upřednostníme vlastní návrhy. Každý účastník bude pracovat individuálně.
Kurz bude zaměřen na kombinování techniky sgrafito v technickém smaltu, kdy na rozdíl od keramiky je doba pálení krátká, přibližně dvě minuty, a výrobek můžeme opakovaně vrstvit a vypalovat. Postupným propalováním mnoha vrstev vznikají jedinečné a neopakovatelné emailové efekty. Smalt je úžasně variabilní, protože můžeme jednotlivé druhy barev i postupů vzájemně kombinovat i upravovat.
V ceně – rám,ocel.podkladní obraz,šperkové polotovary,smaltové glazury
Lektor : Veronika Marušková
Cena je 700 Kč, místa jsou omezena, je potřeba se nahlásit a zaslat peníze na číslo účtu 2801190245/2010, V.S je Váš mobil, do 10.8. děkuji
Těším se na Vás Vaše Veronika

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Malování, propojení se s matkou zemí, meditace

KDY: 6.října 2018, od 9:00 – 17:00 hod.

KDE: Grandhotel Brno, Benešova 605/18, 602 00 Brno-střed

Milé ženy, matky, sestry, tety, kamarádky, děvčata od 13 let, pojďme se sejít v kruhu pospolu v radosti a pojďme si vymalovat mandalu malovanou pro nás od krásné ženy v srdci, která maluje s citem a láskou Margarity Bogol, ať pastelkami, vodovkami, temperami. Přitom si zameditujeme, očistíme svá těla od nánosů strachu, bolesti a to formou etikoterapie a prožijeme si radost ve svém srdci. Naučíme se očisťovat od kleteb, čistit si prostory, byty, domy a jiné.
Sebou pastelky, tempery, vodovky, dle uvážení sebe. Vymalovávat budeme na překližku, mandalku dle vzoru
Začínáme v 9:00 v Grand hotelu, konec je naplánován na 17:00. Po celý den máme občerstvení a ve 12.00 si půjdeme na oběd.
V ceně je oběd, pomůcky – mandala, lektorné, dárek pro Duši a coffee break.
Sebou průhledný šátek. kdo bude chtít malovat pouze pastelkami nemusíte si je brát sebou, budou k dispozici 🙂
Cena je 1350 Kč
Peníze poprosím na číslo účtu 2801190245/2010 a to do 10.8…..V.S. je Váš mobil 🙂
Nahlásit se prosím co nejdříve, místa jsou omezena.
Těším se na Vás 
Veronika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

Iridiologie – oči, etikoterapie, meditace

KDY :  10.listopadu v 9:00–17:00

KDE :   Grandhotel Brno, Benešova 605/18, 602 00 Brno-střed

Chtěla bych s Vámi projít nemoci, které poznáte ve svých očích a to hodně dopředu, podíváme se jak těmto nemocem předcházet, jak na sobě zapracovat i afirmacemi. Vše propojíme i s Etikoterapií a Čakrami ve svém těle. Naučíme se vše čistit, programovat se ke zdraví a mnoho jiného.
Cena je 1650 Kč.
V ceně je oběd, coffee break, pomůcky a lektorné a dárek pro Duši.
Zálohu / nevratnou/ poprosím na číslo účtu 2801190245/2010 a to 600 Kč nejpozději do termínu 30.9.2018 a zbytek 1050 Kč do 15.10. děkuji a VS. Je Váš mobilek  Omezený počet míst 

Těším se na Vás Veronika 

 

 

 

 

 

 

 

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Italské skleněné šperky

KDY: 24.listopadu 2018, od 9:00 – 13:00

KDE: ARTISSIMO Husova 8, 602 00 Brno

 Italský skleněný šperk
Pojďme si děvčata společně vytvořit šperky, dle sebe a užít si krásné dopoledne v kruhu žen
Designový vánoční dárek si můžete vytvořit na kurzu šperkového skla. Ukážeme Vám. jak si vyřezat skleněný podklad pro brož na šaty nebo náhrdelník.
Tvořit však můžete cokoliv – každá originální ozdoba vlastní výroby zdůrazní vaši osobnost. Poprvé můžete pracovat s italskými skly v krásných barvách. Originální sada vlastnoručně vyrobených ozdob, na kterou budete pyšná!
Ze zářivého italského skla nebo z dichroického se zvláštními kovovými odlesky si vyrobíte dvě brože, prsten, přívěsek a třeba i náušnice. Komponenty pro dokončení jsou v ceně.
Základní tvary a nápady pro sestavení máme připraveny.
Lektor : Veronika Marušková
Cena – 800 Kč, je potřeba prosím zaslat do 20.10 na číslo účtu 2801190245/2010, V.S. je váš mobil. Přihlásit se prosím, co nejdříve, počet míst je omezen ♥
Těším se na vás Vaše Veronika

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————


Zrod, porod, transformace

S velkou radostí Vás chci ženy, matky, dcery ( možnost od 15 let), tety, babičky, pozvat na seminář pod názvem – zrod, porod, transformace v penzionu RUMBURAK, Bítov 106, 26 říjen – 28 říjen 2018    Už ten název je pro čarovani v radosti
Příjezd bude na místo v 16.30, kde proběhne ubytování a v 18.00 bude pro nás nachystaná večeře.
V sobotu ráno v 8.00 do 10.00 posnídáme a v 11.00 se pustíme do dne plného čištění, procházení minulostí, porodem, transformací. Vše bude v lásce v obejmutí žen a chápání všech v kruhu. Proběhne i překvapení křest ve vodě, dle počasí.. Oběd od 12.00 do 13.00, večeře v 18.00 do 19.00. Po večeři od 19.30 do 22.00 budeme procházet meditacemi, tmou a ohněm, vzkříšením.
Ráno snídaně v 9.00 až 10.00 a pak pokračujeme v práci na sobě. Po obědě se půjdeme projít ven, kde budeme čarovat s matkou zemí. Krásných míst je tu opravdu hodně. Naučím vás čarovat s větrem, obejmeme stromy, propojíme se s matkou zemí, uzemníme se a propojíme.. Pocítíte její tlukot srdce v sobě.
Ve 12.00 bude oběd a po něm chvilku posedíme v kruhu a pomalinku se rozloučíme v lásce.

cena je 3500 Kč
V ceně ubytování 2 noci ve 2 lůžkových pokojích
2 x snídaně
2 x oběd
2 x večeře
Lektorské
Sebou šátek, karimatku, župan, pantoflíčky k vodě a od ní.
Zálohu 1500 Kč prosím do 10.6, nebo celou částku a pak zbytek částky 2000 Kč do 20.8 2018 a to zasílejte prosím na číslo účtu 2801190245/ 2010 pod V.S. napište prosím Váš mobil. Můžete i donést osobně v Brně.
8 žen můžeme vzít v pátek v 15.00 do aut …příspěvek benzín 150 Kč na osobu 🙂
Počet míst je omezen

Těším se na Vás moje milé. Veronika

*****************************************************************************
Penzion a restaurace Rumburak má na Vranovské přehradě již dlouholetou tradici od roku 2004, kdy se postavila nejprve restaurace a do roku 2009 následovala přístavba penzionu, rozhledny a bohatého zázemí areálu.
Součástí areálu je také rozhledna Rumburak, která je spolu se sochami (sochař Michal Olšiak) doménou areálu. Rozhledna jako jediná na znojemsku nabízí krásný výhled na údolí Vranovské přehrady a do širokého okolí.
V blízkosti hrad Bítov.
Hrad byl založen v 11. století na místě původního velkomoravského hradiště a to jako první z řetězce hradů, které měly chránit jižní hranici přemyslovského státu. První písemná zmínka o hradu Bítov pochází z roku 1061. Hrad byl založen na ostrožně na levém břehu říčky Želetavky. Hrad byl členěn na tři části oddělené navzájem valy. Svým vzhledem se ještě příliš nelišil od starších hradišť. Bítov zaujal významné místo ve znojemském údělném knížectví a v zastavení postupu německé kolonizace na sever. Další písemné zprávy o hradu pocházejí z 80. let 12. století kdy se český kníže Bedřich rozhodl v roce 1185 napadnout svého rivala znojemského knížete Konráda II. Otu a podle zprávy kronikáře Jarlocha vyplenil znojemskou provincii. Při tomto tažení však hrad Bítov nebyl dobyt. Kolem roku 1200 byl nahrazen původní hradský systém novým rozdělením kraje a výrazem tohoto nového uspořádání je i početná řada zeměpanských správců hradu Bítova.
Před polovinou 13. století začala přestavba Bítova, ze které je zachováno torzo válcové věže s břitem a torzo hradního paláce ukryté v hmotě pozdně gotických budov kolem nepravidelného nádvoří.
Počátkem 14. století se Bítov dostává do rodu Lichtenburků z Bítova, kteří přistoupili k další přestavbě hradu a začali budovat jádro hradu na východní straně v místech dnešního paláce.
V 17. století byl v majetku rodu Jankovských z Vlašimi a v té době byl přestavěn na barokní opevněný zámek. Další romantická gotizující přestavba byla provedena v letech 1811–1863 za Daunů. V hradní kapli se zachovala gotická dřevořezba Madony s dítětem z počátků 14. století. Interiéry hradu zdobí hodnotná sbírka obrazů německých a rakouských romantiků. Dále jsou zde vystaveny početné zoologické sbírky posledního majitele hradu barona Jiřího Haase, pro nějž hrad roku 1912 koupil jeho otec, velkovýrobce porcelánu Georg Haas z Hasenfelsu.
Přehled majitelů[editovat | editovat zdroj]
1046–1307 Přemyslovci
1307–1572 Lichtenburkové z Bítova
1612–1739 Jankovští z Vlašimi
1755–1890 Daunové

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Skleněný lapač snů 

KDY: 26.ledna 2019, od 9:30 – 12:30

KDE: ARTISSIMO Husova 8, 602 00 Brno

Pojďme se opět sejít v ženském kruhu a i tentokrát bude toto téma velmi zajímavé.
Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Proto jej zavěšují volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Vytvořte si svůj skleněný objekt inspirovaný lapačem snů s uspořádáním barev, tvarů a symbolů korespondujícím s vaším vnitřním naladěním. Budeme pracovat s důrazem na intuitivní malbu zapsanou do skla v malé skupince účastníků. Technika tvorby se nazývá fusingové sklo, kdy za vysoké teploty v peci dojde ke spékání jednotlivých vrstev skla.Připravíme Vám úvod do této krásné a zajímavé techniky zpracování skla na profesionální úrovni.
V ceně – skleněný polotovar, barvy, kůže, korálky
Lektor : Veronika Marušková, Stanislava Polívková
Počet míst je omezen.
Cena v částce 800 Kč je potřeba zaslat do 20.12 2018 na číslo účtu 2801190245/2010, V.S. je Váš mobil.
Budu se na vás velmi těšit, Vaše Veronika 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-


  CESTA ZA DELFÍNY S VERONIKOU 

KDY: 1.6. – 8.6.2019  pouze pro ženy

Moji milí přátelé, mám pro Vás milé překvapení, příští rok v červnu od 1.6.2019 – 8.6.2019 se společně se mnou, vydáme na neuvěřitelně nádherných 8 dni s prožitky s delfíny Nezapomenutelný týden zážitků. Delfín – léčitel Proč má na člověka plavání s delfíny tak pozitivní vliv? Odborné studie popisují, že delfíni vysílají elektromagnetické vlnění, které dokáží ovlivnit některé procesy v lidském těle. Z dalších studií vyplývá, že ultrazvuk delfínů stimuluje systém žláz s vnitřní sekrecí a jejich hormonů člověka. Tato zvířátka dokonce dokáží příznivě ovlivnit naše mozkové vlnění. Faktem je, že setkání s delfínem působí velmi pozitivně na psychiku. Hlavním bodem programu je každodenní plavání a šnorchlování s volně žijícími delfíny v jedné z nejkrásnějších oblastí Rudého moře v jižním Egyptě. S delfíny budeme plavat pravidelně každý den a sdílet společnou radost z těchto setkání. Vaším domovem se stane krásná obytná jachta nabízející veškerý komfort ubytování a služeb. Ubytování je zajištěno v útulných dvoulůžkových kajutách, každá s vlastním sociálním zařízením a sprchou a samostatně ovladatelnou klimatizací. Kapacita jachty je 20 osob, celou jachtu máme jen a jen sami pro sebe a dostatek místa všude a o naši spokojenost se stará profesionální tým a posádka jachty a průvodce.
Pokud zrovna nebudeme trávit svůj čas plaváním a šnorchlováním v moři s delfíny a na korálovém útesu, k dispozici jsou dvě paluby k odpočinku, kde budeme relaxovat, meditovat a pracovat na sobě a opalovat se.
Společenská místnost – salónek, ve kterém se dá příjemně posedět a nebo trávit čas sledováním TV s DVD, poslouchat hudbu, hraním her, či jiného našeho vlastního programu.
V restauraci je zajištěno stravováni formou švédských stolů – vždy čerstvě připravované snídaně, obědy, večeře a svačinka v odpoledních hodinách.
Nápoje jsou k dispozici 24 hodin na baru formou soft all inclusive – voda, cola, fanta, sprite, džusy, různé druhy čajů a káva, ale také sušenky, oplatky. (Alkoholické nápoje na baru nejsou, ale jeho konzumace není zakázaná, můžete si přivézt vlastní z domu, nebo koupit z bezcelní zóny – Duty Free na letišti po odbavení k odletu )
Dva přistavené rychločluny jsou nám k dispozici kdykoliv bude třeba a doprovázejí nás během plavání s delfíny a na korálových stěnách útesu. Čeká na nás spousta radosti a zážitků. Krom delfínů se budeme věnovat také dalším aktivitám, jako je čištění pomocí chápání svých prožitků – etikoterapii, meditace, malování mandaly a energetických obrázků, šnorchlování na korálových útesech a objevovaní podmořského světa, který je v oblasti velmi rozmanitý, možnost vyzkoušet si potápění s přístrojem za doprovodu instruktora pro každého, večerní programy s tancem, návštěva mangrovníkového ostrova v národním parku Wadi Gemal obydleného poustevníčky, kraby, mořskými ptáky, včetně chráněných Orlovců říčních a koupání na pláži ostrova a večer posedíme na ostrově u ohně. Zažijete okouzlující východy a západy slunce a budete moci pozorovat nebe plné hvězd za stoprocentní ničím nerušené viditelnosti. A mnohem více. Cílem naší plavby je korálový útes “Sataya”, magické místo, které je také známé pod názvem “Dolphin Reef – Útes delfínů”. (Neplést si s útesem Dolphin House situovaným severně od turistického letoviska Hurghada, kde se delfíni sice objevují celkem často, ale rozhodně ne pravidelně a který nemá s naším programem nic společného.( a jeho laguna azurové barvy ve které žije nemigrující početná kolonie delfínů dlouholebých, svobodných, volných, zvědavých a hravých.
Dolphin Reef – Sataya se nachází hluboko na jihu Egypta v oblasti “Fury Shoal” situované jižně pod Marsa Alam. Tento útes byl pojmenován právě po přátelských savcích, kteří v této oblasti žijí a jsou zde pravidelně k vidění. Mimo jiné budete také ohromeni množstvím a barvami panenských korálů a mnoha druhů ryb a mořských živočichů, jako mořské želvy a podobně. Laguna, ve které kotví jachta je mělkou jižní stranou útesu o maximální hloubce 5-8m. Větší hloubky jsou potom z opačné severní strany, kde jsou velmi pěkné korálové stěny s většími druhy ryb, jako Napoleoni a také želvy. V laguně nejsou téměř žádné vlny, ani proudy, jelikož je před nimi krytá útesem a plavat se dá tedy bez velké námahy.
Naše plavba a program je určena, kdo si chce přijet opravdu oddechnout a relaxovat do klidného prostředí a využít možnosti plavání v bezprostředním kontaktu s těmito úžasnými stvořeními, pravidelně s nimi budeme plavat a přicházet do kontaktu a náš program je věnován v hlavním bodě právě delfínům!!!. Pro začátečníky i pokročilé ve šnorchlování a plavání, free diveři a potápěči jsou u nás vítáni také. V případě zájmu mně napište zprávu na email: veronika@spirito.cz Těším se na Vás a společné zážitky

Veronika Theresia Walsbergerová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Meditace s Veronikou na Bali 

Moje milé ženy, chtěla bych Vás pozvat na Bali, kde budeme meditovat, navštívíme místa, kde se budeme koupat, čistit těla i duše od nánosů života.
Užijeme si relaxování, koupání, přínosu energie.
Odlet z Prahy s 1. přestupem
Odlétáme 5.9 .2019 návrat 19.9.2019
V ceně :
Letenku Praha – Bali – Praha
Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** / 12 nocí
Program s Veronikou Theresií Walsbergerovou
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:
Soukromé cestovní pojištění
Ubytování v jednolůžkovém pokoji
Nápoje, Obědy a večeře a soukromé výdaje (doporučené kapesné cca 350 Kč na den)

Odpoledne/večer přílet na Bali. Přejezd do oblasti SIDEMENU – nádherné oblasti balijské vysočiny. Zde se ubytujeme v hezkém hotelu ARTA NADI /http://www.artanadivillabali.com/ s bazénem a s výhledem do krásných kopců a rýžových polí. Zde strávíme 4 noci.
Ráno a večer program s Veronikou, relaxace v centru, které nabízí různé způsoby odpočinku. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži – ať už tradiční nebo léčebné s místními šamany. Můžete se projet po okolí na kolech nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje.
Malá ochutnávka
Den 4
Ráno a večer program s Veronikou. Dnes navštívíme největší hinduistický chrám na Bali – Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung. Zájemci mohou absolvovat tradiční hinduistickou ceremonii s místním knězem zakončenou posvěcením.
Další den
Dnes se setkáme s místními ženami a zažijeme lekci vaření – Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů.

Více informací o programu a dalších informací, upřesnění na emailu
walsbergerovaveronika@seznam.cz
Těším se na Vás
Veronika 604183504