Veroniky Akce

5 VOLNÝCH MÍST – V DUBNU, DĚVČATA, KTERÁ SE PŘIDÁTE K NÁM?

  PAŘÍŽ 

  Dámská jízda, náš prodloužený víkend 

Moje milá děvčata, v dubnu pořádám cestu do Paříže, pátek 12.4 – neděle 14.4 2019
První den – Odlet do Paříže a to z Prahy v 12:25 – přílet do Paříže 14:15. /ČSA/
Odlet z Paříže v neděli v 15.00 – v Praze v 16.45
SRAZ NA LETIŠTI v Praze 10.20 pod tabulí s odletovými údaji.
V Paříži individuální transfer do hotelu (MHD) nebo taxi.
Projdeme se alespoň chvilku po Champ Elysées, podíváme se pod ruce umělcům na Montmartre a nebo si projdeme velkolepý zámek Versailles.
Již teď se těším na pohled z proslulé Eiffelovy věže a prožijeme si romantickou projížďku lodí po Seině, nebo půjdeme do světově vyhlášeného muzea du Louvre.
Ubytování v hotelu – klimatizované pokoje s vlastní koupenou, fénem a toaletou na pokoji, TV a Wifi je dostupné – zdarma. Snídaně zajištěna – každé ráno se zde podává sladká i slaná snídaně formou bufetu, která zahrnuje ovocný salát, jogurty, vejce a džusy. Připravené je také domácí pečivo včetně čerstvých francouzských madlenek, teplé nápoje a ovoce.. Hotel je v lokalitě, kde jsou malé obchůdky, kavárničky. Nachází se 300 metrů od Moulin Rouge a 15 minut chůze od baziliky Sacré-Cœur.
Po snídani pojedeme v sobotu autobusem Paris Hop-on Hop-off na prohlídku města, dle naší trasy, kterou si vybereme./máme i plavbu 1 hodinu po řece Seně/
Projdeme se i po Champs-Élysées to je 2 h projížďka +1 hodina po řece Seně
Užijeme si neskutečnou architekturu Notre Dame. Můžeme prozkoumat dlážděné ulice levého břehu města, přijmout napoleonskou nádheru Ecole Militaire a navštívit strukturu, která se stala symbolem samotné Paříže. Uvidíte to nejlepší z této historické, romantické, módní, zábavné a obchodně vstřícné metropole.
Kam všude se podíváme děvčata, záleží na nás, neboť vše si budeme vybírat dle sebe, každý den vše připravené dle nás všech   
Žádný spěch, vše pomalu, dle našeho tempa

Cena je 9300kč a v balíčku je:
– letenka – z Prahy do Paříže a zpět
– zavazadlo 23 kg / příruční zavazadlo do 8 kg/
– ubytování + snídaně
– osoba – cestování autobusem Hip- Hop – denně po Paříži
– technická podpora

Nehrazeno:
– pojištění, možno sjednat
– obědy, večeře
Eiffelova věž vstup do 1.patra zdarma, do 3.patra – 17 €

paris-1175022_640.jpg

sacre-couer-2573438_1280.jpg

musician-1759634_1280.jpg

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

 


  CESTA ZA DELFÍNY S VERONIKOU 

KDY: 1.6. – 8.6.2019  pouze pro ženy

Moji milí přátelé, mám pro Vás milé překvapení, příští rok v červnu od 1.6.2019 – 8.6.2019 se společně se mnou, vydáme na neuvěřitelně nádherných 8 dni s prožitky s delfíny Nezapomenutelný týden zážitků. Delfín – léčitel Proč má na člověka plavání s delfíny tak pozitivní vliv? Odborné studie popisují, že delfíni vysílají elektromagnetické vlnění, které dokáží ovlivnit některé procesy v lidském těle. Z dalších studií vyplývá, že ultrazvuk delfínů stimuluje systém žláz s vnitřní sekrecí a jejich hormonů člověka. Tato zvířátka dokonce dokáží příznivě ovlivnit naše mozkové vlnění. Faktem je, že setkání s delfínem působí velmi pozitivně na psychiku. Hlavním bodem programu je každodenní plavání a šnorchlování s volně žijícími delfíny v jedné z nejkrásnějších oblastí Rudého moře v jižním Egyptě. S delfíny budeme plavat pravidelně každý den a sdílet společnou radost z těchto setkání. Vaším domovem se stane krásná obytná jachta nabízející veškerý komfort ubytování a služeb. Ubytování je zajištěno v útulných dvoulůžkových kajutách, každá s vlastním sociálním zařízením a sprchou a samostatně ovladatelnou klimatizací. Kapacita jachty je 20 osob, celou jachtu máme jen a jen sami pro sebe a dostatek místa všude a o naši spokojenost se stará profesionální tým a posádka jachty a průvodce.
Pokud zrovna nebudeme trávit svůj čas plaváním a šnorchlováním v moři s delfíny a na korálovém útesu, k dispozici jsou dvě paluby k odpočinku, kde budeme relaxovat, meditovat a pracovat na sobě a opalovat se.
Společenská místnost – salónek, ve kterém se dá příjemně posedět a nebo trávit čas sledováním TV s DVD, poslouchat hudbu, hraním her, či jiného našeho vlastního programu.
V restauraci je zajištěno stravováni formou švédských stolů – vždy čerstvě připravované snídaně, obědy, večeře a svačinka v odpoledních hodinách.
Nápoje jsou k dispozici 24 hodin na baru formou soft all inclusive – voda, cola, fanta, sprite, džusy, různé druhy čajů a káva, ale také sušenky, oplatky. (Alkoholické nápoje na baru nejsou, ale jeho konzumace není zakázaná, můžete si přivézt vlastní z domu, nebo koupit z bezcelní zóny – Duty Free na letišti po odbavení k odletu )
Dva přistavené rychločluny jsou nám k dispozici kdykoliv bude třeba a doprovázejí nás během plavání s delfíny a na korálových stěnách útesu. Čeká na nás spousta radosti a zážitků. Krom delfínů se budeme věnovat také dalším aktivitám, jako je čištění pomocí chápání svých prožitků – etikoterapii, meditace, malování mandaly a energetických obrázků, šnorchlování na korálových útesech a objevovaní podmořského světa, který je v oblasti velmi rozmanitý, možnost vyzkoušet si potápění s přístrojem za doprovodu instruktora pro každého, večerní programy s tancem, návštěva mangrovníkového ostrova v národním parku Wadi Gemal obydleného poustevníčky, kraby, mořskými ptáky, včetně chráněných Orlovců říčních a koupání na pláži ostrova a večer posedíme na ostrově u ohně. Zažijete okouzlující východy a západy slunce a budete moci pozorovat nebe plné hvězd za stoprocentní ničím nerušené viditelnosti. A mnohem více. Cílem naší plavby je korálový útes “Sataya”, magické místo, které je také známé pod názvem “Dolphin Reef – Útes delfínů”. (Neplést si s útesem Dolphin House situovaným severně od turistického letoviska Hurghada, kde se delfíni sice objevují celkem často, ale rozhodně ne pravidelně a který nemá s naším programem nic společného.( a jeho laguna azurové barvy ve které žije nemigrující početná kolonie delfínů dlouholebých, svobodných, volných, zvědavých a hravých.
Dolphin Reef – Sataya se nachází hluboko na jihu Egypta v oblasti “Fury Shoal” situované jižně pod Marsa Alam. Tento útes byl pojmenován právě po přátelských savcích, kteří v této oblasti žijí a jsou zde pravidelně k vidění. Mimo jiné budete také ohromeni množstvím a barvami panenských korálů a mnoha druhů ryb a mořských živočichů, jako mořské želvy a podobně. Laguna, ve které kotví jachta je mělkou jižní stranou útesu o maximální hloubce 5-8m. Větší hloubky jsou potom z opačné severní strany, kde jsou velmi pěkné korálové stěny s většími druhy ryb, jako Napoleoni a také želvy. V laguně nejsou téměř žádné vlny, ani proudy, jelikož je před nimi krytá útesem a plavat se dá tedy bez velké námahy.
Naše plavba a program je určena, kdo si chce přijet opravdu oddechnout a relaxovat do klidného prostředí a využít možnosti plavání v bezprostředním kontaktu s těmito úžasnými stvořeními, pravidelně s nimi budeme plavat a přicházet do kontaktu a náš program je věnován v hlavním bodě právě delfínům!!!. Pro začátečníky i pokročilé ve šnorchlování a plavání, free diveři a potápěči jsou u nás vítáni také. V případě zájmu mně napište zprávu na email: veronika@spirito.cz Těším se na Vás a společné zážitky

Veronika Theresia Walsbergerová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Meditace s Veronikou na Bali 

Moje milé ženy, chtěla bych Vás pozvat na Bali, kde budeme meditovat, navštívíme místa, kde se budeme koupat, čistit těla i duše od nánosů života.
Užijeme si relaxování, koupání, přínosu energie.
Odlet z Prahy s 1. přestupem
Odlétáme 5.9 .2019 návrat 19.9.2019
V ceně :
Letenku Praha – Bali – Praha
Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** / 12 nocí
Program s Veronikou Theresií Walsbergerovou
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:
Soukromé cestovní pojištění
Ubytování v jednolůžkovém pokoji
Nápoje, Obědy a večeře a soukromé výdaje (doporučené kapesné cca 350 Kč na den)

Odpoledne/večer přílet na Bali. Přejezd do oblasti SIDEMENU – nádherné oblasti balijské vysočiny. Zde se ubytujeme v hezkém hotelu ARTA NADI /http://www.artanadivillabali.com/ s bazénem a s výhledem do krásných kopců a rýžových polí. Zde strávíme 4 noci.
Ráno a večer program s Veronikou, relaxace v centru, které nabízí různé způsoby odpočinku. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži – ať už tradiční nebo léčebné s místními šamany. Můžete se projet po okolí na kolech nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje.
Malá ochutnávka
Den 4
Ráno a večer program s Veronikou. Dnes navštívíme největší hinduistický chrám na Bali – Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung. Zájemci mohou absolvovat tradiční hinduistickou ceremonii s místním knězem zakončenou posvěcením.
Další den
Dnes se setkáme s místními ženami a zažijeme lekci vaření – Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů.

Více informací o programu a dalších informací, upřesnění na emailu
walsbergerovaveronika@seznam.cz
Těším se na Vás
Veronika 604183504