Veroniky Akce

 


Zrod, porod, transformace

S velkou radostí Vás chci ženy, matky, dcery ( možnost od 15 let), tety, babičky, pozvat na seminář pod názvem – zrod, porod, transformace v penzionu RUMBURAK, Bítov 106, 26 říjen – 28 říjen 2018    Už ten název je pro čarovani v radosti
Příjezd bude na místo v 16.30, kde proběhne ubytování a v 18.00 bude pro nás nachystaná večeře.
V sobotu ráno v 8.00 do 10.00 posnídáme a v 11.00 se pustíme do dne plného čištění, procházení minulostí, porodem, transformací. Vše bude v lásce v obejmutí žen a chápání všech v kruhu. Proběhne i překvapení křest ve vodě, dle počasí.. Oběd od 12.00 do 13.00, večeře v 18.00 do 19.00. Po večeři od 19.30 do 22.00 budeme procházet meditacemi, tmou a ohněm, vzkříšením.
Ráno snídaně v 9.00 až 10.00 a pak pokračujeme v práci na sobě. Po obědě se půjdeme projít ven, kde budeme čarovat s matkou zemí. Krásných míst je tu opravdu hodně. Naučím vás čarovat s větrem, obejmeme stromy, propojíme se s matkou zemí, uzemníme se a propojíme.. Pocítíte její tlukot srdce v sobě.
Ve 12.00 bude oběd a po něm chvilku posedíme v kruhu a pomalinku se rozloučíme v lásce.

cena je 3500 Kč
V ceně ubytování 2 noci ve 2 lůžkových pokojích
2 x snídaně
2 x oběd
2 x večeře
Lektorské
Sebou šátek, karimatku, župan, pantoflíčky k vodě a od ní.
Zálohu 1500 Kč prosím do 10.6, nebo celou částku a pak zbytek částky 2000 Kč do 20.8 2018 a to zasílejte prosím na číslo účtu 2801190245/ 2010 pod V.S. napište prosím Váš mobil. Můžete i donést osobně v Brně.
8 žen můžeme vzít v pátek v 15.00 do aut …příspěvek benzín 150 Kč na osobu 🙂
Počet míst je omezen

Těším se na Vás moje milé. Veronika

*****************************************************************************
Penzion a restaurace Rumburak má na Vranovské přehradě již dlouholetou tradici od roku 2004, kdy se postavila nejprve restaurace a do roku 2009 následovala přístavba penzionu, rozhledny a bohatého zázemí areálu.
Součástí areálu je také rozhledna Rumburak, která je spolu se sochami (sochař Michal Olšiak) doménou areálu. Rozhledna jako jediná na znojemsku nabízí krásný výhled na údolí Vranovské přehrady a do širokého okolí.
V blízkosti hrad Bítov.
Hrad byl založen v 11. století na místě původního velkomoravského hradiště a to jako první z řetězce hradů, které měly chránit jižní hranici přemyslovského státu. První písemná zmínka o hradu Bítov pochází z roku 1061. Hrad byl založen na ostrožně na levém břehu říčky Želetavky. Hrad byl členěn na tři části oddělené navzájem valy. Svým vzhledem se ještě příliš nelišil od starších hradišť. Bítov zaujal významné místo ve znojemském údělném knížectví a v zastavení postupu německé kolonizace na sever. Další písemné zprávy o hradu pocházejí z 80. let 12. století kdy se český kníže Bedřich rozhodl v roce 1185 napadnout svého rivala znojemského knížete Konráda II. Otu a podle zprávy kronikáře Jarlocha vyplenil znojemskou provincii. Při tomto tažení však hrad Bítov nebyl dobyt. Kolem roku 1200 byl nahrazen původní hradský systém novým rozdělením kraje a výrazem tohoto nového uspořádání je i početná řada zeměpanských správců hradu Bítova.
Před polovinou 13. století začala přestavba Bítova, ze které je zachováno torzo válcové věže s břitem a torzo hradního paláce ukryté v hmotě pozdně gotických budov kolem nepravidelného nádvoří.
Počátkem 14. století se Bítov dostává do rodu Lichtenburků z Bítova, kteří přistoupili k další přestavbě hradu a začali budovat jádro hradu na východní straně v místech dnešního paláce.
V 17. století byl v majetku rodu Jankovských z Vlašimi a v té době byl přestavěn na barokní opevněný zámek. Další romantická gotizující přestavba byla provedena v letech 1811–1863 za Daunů. V hradní kapli se zachovala gotická dřevořezba Madony s dítětem z počátků 14. století. Interiéry hradu zdobí hodnotná sbírka obrazů německých a rakouských romantiků. Dále jsou zde vystaveny početné zoologické sbírky posledního majitele hradu barona Jiřího Haase, pro nějž hrad roku 1912 koupil jeho otec, velkovýrobce porcelánu Georg Haas z Hasenfelsu.
Přehled majitelů[editovat | editovat zdroj]
1046–1307 Přemyslovci
1307–1572 Lichtenburkové z Bítova
1612–1739 Jankovští z Vlašimi
1755–1890 Daunové

 

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-


  CESTA ZA DELFÍNY S VERONIKOU 

KDY: 1.6. – 8.6.2019  pouze pro ženy

Moji milí přátelé, mám pro Vás milé překvapení, příští rok v červnu od 1.6.2019 – 8.6.2019 se společně se mnou, vydáme na neuvěřitelně nádherných 8 dni s prožitky s delfíny Nezapomenutelný týden zážitků. Delfín – léčitel Proč má na člověka plavání s delfíny tak pozitivní vliv? Odborné studie popisují, že delfíni vysílají elektromagnetické vlnění, které dokáží ovlivnit některé procesy v lidském těle. Z dalších studií vyplývá, že ultrazvuk delfínů stimuluje systém žláz s vnitřní sekrecí a jejich hormonů člověka. Tato zvířátka dokonce dokáží příznivě ovlivnit naše mozkové vlnění. Faktem je, že setkání s delfínem působí velmi pozitivně na psychiku. Hlavním bodem programu je každodenní plavání a šnorchlování s volně žijícími delfíny v jedné z nejkrásnějších oblastí Rudého moře v jižním Egyptě. S delfíny budeme plavat pravidelně každý den a sdílet společnou radost z těchto setkání. Vaším domovem se stane krásná obytná jachta nabízející veškerý komfort ubytování a služeb. Ubytování je zajištěno v útulných dvoulůžkových kajutách, každá s vlastním sociálním zařízením a sprchou a samostatně ovladatelnou klimatizací. Kapacita jachty je 20 osob, celou jachtu máme jen a jen sami pro sebe a dostatek místa všude a o naši spokojenost se stará profesionální tým a posádka jachty a průvodce.
Pokud zrovna nebudeme trávit svůj čas plaváním a šnorchlováním v moři s delfíny a na korálovém útesu, k dispozici jsou dvě paluby k odpočinku, kde budeme relaxovat, meditovat a pracovat na sobě a opalovat se.
Společenská místnost – salónek, ve kterém se dá příjemně posedět a nebo trávit čas sledováním TV s DVD, poslouchat hudbu, hraním her, či jiného našeho vlastního programu.
V restauraci je zajištěno stravováni formou švédských stolů – vždy čerstvě připravované snídaně, obědy, večeře a svačinka v odpoledních hodinách.
Nápoje jsou k dispozici 24 hodin na baru formou soft all inclusive – voda, cola, fanta, sprite, džusy, různé druhy čajů a káva, ale také sušenky, oplatky. (Alkoholické nápoje na baru nejsou, ale jeho konzumace není zakázaná, můžete si přivézt vlastní z domu, nebo koupit z bezcelní zóny – Duty Free na letišti po odbavení k odletu )
Dva přistavené rychločluny jsou nám k dispozici kdykoliv bude třeba a doprovázejí nás během plavání s delfíny a na korálových stěnách útesu. Čeká na nás spousta radosti a zážitků. Krom delfínů se budeme věnovat také dalším aktivitám, jako je čištění pomocí chápání svých prožitků – etikoterapii, meditace, malování mandaly a energetických obrázků, šnorchlování na korálových útesech a objevovaní podmořského světa, který je v oblasti velmi rozmanitý, možnost vyzkoušet si potápění s přístrojem za doprovodu instruktora pro každého, večerní programy s tancem, návštěva mangrovníkového ostrova v národním parku Wadi Gemal obydleného poustevníčky, kraby, mořskými ptáky, včetně chráněných Orlovců říčních a koupání na pláži ostrova a večer posedíme na ostrově u ohně. Zažijete okouzlující východy a západy slunce a budete moci pozorovat nebe plné hvězd za stoprocentní ničím nerušené viditelnosti. A mnohem více. Cílem naší plavby je korálový útes “Sataya”, magické místo, které je také známé pod názvem “Dolphin Reef – Útes delfínů”. (Neplést si s útesem Dolphin House situovaným severně od turistického letoviska Hurghada, kde se delfíni sice objevují celkem často, ale rozhodně ne pravidelně a který nemá s naším programem nic společného.( a jeho laguna azurové barvy ve které žije nemigrující početná kolonie delfínů dlouholebých, svobodných, volných, zvědavých a hravých.
Dolphin Reef – Sataya se nachází hluboko na jihu Egypta v oblasti “Fury Shoal” situované jižně pod Marsa Alam. Tento útes byl pojmenován právě po přátelských savcích, kteří v této oblasti žijí a jsou zde pravidelně k vidění. Mimo jiné budete také ohromeni množstvím a barvami panenských korálů a mnoha druhů ryb a mořských živočichů, jako mořské želvy a podobně. Laguna, ve které kotví jachta je mělkou jižní stranou útesu o maximální hloubce 5-8m. Větší hloubky jsou potom z opačné severní strany, kde jsou velmi pěkné korálové stěny s většími druhy ryb, jako Napoleoni a také želvy. V laguně nejsou téměř žádné vlny, ani proudy, jelikož je před nimi krytá útesem a plavat se dá tedy bez velké námahy.
Naše plavba a program je určena, kdo si chce přijet opravdu oddechnout a relaxovat do klidného prostředí a využít možnosti plavání v bezprostředním kontaktu s těmito úžasnými stvořeními, pravidelně s nimi budeme plavat a přicházet do kontaktu a náš program je věnován v hlavním bodě právě delfínům!!!. Pro začátečníky i pokročilé ve šnorchlování a plavání, free diveři a potápěči jsou u nás vítáni také. V případě zájmu mně napište zprávu na email: veronika@spirito.cz Těším se na Vás a společné zážitky

Veronika Theresia Walsbergerová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Meditace s Veronikou na Bali 

Moje milé ženy, chtěla bych Vás pozvat na Bali, kde budeme meditovat, navštívíme místa, kde se budeme koupat, čistit těla i duše od nánosů života.
Užijeme si relaxování, koupání, přínosu energie.
Odlet z Prahy s 1. přestupem
Odlétáme 5.9 .2019 návrat 19.9.2019
V ceně :
Letenku Praha – Bali – Praha
Ubytování se snídaní v hotelech standardu standardu 3*** / 12 nocí
Program s Veronikou Theresií Walsbergerovou
Veškerý nabízený program a vstupy
Veškerý transport na Bali
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:
Soukromé cestovní pojištění
Ubytování v jednolůžkovém pokoji
Nápoje, Obědy a večeře a soukromé výdaje (doporučené kapesné cca 350 Kč na den)

Odpoledne/večer přílet na Bali. Přejezd do oblasti SIDEMENU – nádherné oblasti balijské vysočiny. Zde se ubytujeme v hezkém hotelu ARTA NADI /http://www.artanadivillabali.com/ s bazénem a s výhledem do krásných kopců a rýžových polí. Zde strávíme 4 noci.
Ráno a večer program s Veronikou, relaxace v centru, které nabízí různé způsoby odpočinku. Můžete relaxovat u bazénu, nebo na masáži – ať už tradiční nebo léčebné s místními šamany. Můžete se projet po okolí na kolech nebo navštívit místní dětskou nadaci, kde se děti učí výrobě obětin, tradičním tancům a hře na tradiční hudební nástroje.
Malá ochutnávka
Den 4
Ráno a večer program s Veronikou. Dnes navštívíme největší hinduistický chrám na Bali – Besakih, zvaný chrám Matka, který se nachází na západních svazích činné sopky Gunung Agung. Zájemci mohou absolvovat tradiční hinduistickou ceremonii s místním knězem zakončenou posvěcením.
Další den
Dnes se setkáme s místními ženami a zažijeme lekci vaření – Součástí kurzu vaření je návštěva místního tržiště, kde si ukážeme tradiční ovoce a zeleninu, koření a speciální sekci s prodejem obětin a vonných tyčinek. Vařit budeme uprostřed rýžových polí a s sebou domů si odvezeme kromě báječného kulinářského zážitku i recepty tradičních balijských pokrmů.

Více informací o programu a dalších informací, upřesnění na emailu
walsbergerovaveronika@seznam.cz
Těším se na Vás
Veronika 604183504