Strach, úzkost – pomoc Etikoterapií

Vybavil se mně teď jeden příběh děvčátka, dcery jedné ženy, která mně pozvala na vyčištění domu feng shui a udělání rituálu na pozemku.
Při vkročení do jejího pokojíku, jsem byla velmi znepokojena. Všechny věci byly v taškách, místo ve skříních, jako by neustále byla připravena na něco velmi bolestivého, jako by měla být někam odvedena a měla mít základní věci pro sebe připravené. V jedné oblečení, v druhých hračky, jídlo atd. Když chtěla maminka cokoli odnést, vyhodit, uklidit a udělat, vše bylo ihned zpět. Tyto tašky, jako by byly připraveny kolem postele i udělaná z nich cestička ke dveřím. Při pohledu na fotografie děvčátka, jsem zjistila, že byla za 2.války odebrána rodičům a skončila v koncentračním táboře, kde její život byl ukončen. Přes mámu jsem se ihned pustila do čištění těchto vzpomínek, bolestí, strachu, šoku, úzkosti a smrti. Musela jsem i při čištění domu a pozemku dbát na rituál minulosti všech, kteří v domku bydlí.
Za tři dny, mně maminka holčičky psala, že vše, co leželo v taškách, uklidily a od té doby již nic ji netrápilo a nemá tendence nic uschovávat.
Duše si nesou v sobě vzpomínky, které se jim mohou v určitých částech života otevřít, aniž by tušili proč. Je vhodné s těmito problémy pracovat
Tato práce mně baví již vícero jak 25 let života. V každém domku, je příběh i v takovém, jaký si koupíte po někom či i pozemek.


Vaše Veronika