Služby na dálku

 

 

 

 

 

 

 

 

Etikoterapie /někdo tomu říká, vyčištění vzorců, zápisů v podvědomí a zbavení se jich / – čtení z energetického těla, kde dostáváte odpovědi na vše, co se Vám děje v životě a proč, vše společně čistíme od starých nánosů, vzorců a kódů minulosti. Karty.
Feng shui přes fotografie
Ušetříte si tímto čas přejížděním – nemusíte cestovat – v tomto podzimním čase a přicházejícím zimním, kdy i autobusy mají zpoždění díky námrazám, neupraveným cestám plné sněhu, nemusíte mrznout při cestování, můžete si po práci – čištění odpočinout, což je velmi příjemné pro tělo a nechat myšlenky jen tak plynout.
Je možné se spojit přes mobil i zde na FB. Je to vícero silnější než při osobní návštěvě, jelikož Vás nic neruší, sedíte, ležíte ve svém prostředí a soustředíte se pouze na sebe své nitro .
Má to velkou výhodu, můžete být se mnou ve spojení i během tří dnů a nečekat až dva měsíce na termín.

Moji milí, občas se mně ptáte, jak dlouho trvají změny po vyčištění etikoterapií. Tak ať to nemusím psát jednotlivě. Je to opravdu různorodé, někomu se začnou dít změny okamžitě, neboť jsou na vše již naladěni a připraveni a určitá skupinka musí čekat o něco déle, než ostatní. S některými putujeme do hluboké minulosti, aby pochopili některé se pořád opakující problémy, někomu stačí pochopit ze situací tady a teď. Dejte si prosím čas na uvolnění, prožití všeho, co jsme společně čistili ve Vašich srdcích, myšlenkách a tělech. A kdože potřebuje etikoterapii? Všichni. V dnešní době bych řekla, že jsem ještě nepotkala za svůj život nikoho, kdo na sobě cíleně pracuje a nechává vše jen tak plynout a ihned vše rozpouští, aniž by ve svém těle shromažďoval emoce, bolesti atd. Ať přes své dětství, dospívání či dospělost.
Těším se na Vás

 

verunka na dálku