Kávomantie

Velmi stará a účinná předpověď, která se stala již oblíbenou procedurou Ludvíka Orientu – krále slunce na svém hrabství.

Dle sedliny z kávy můžu povykládat, co Vás čeká a nemine ve Vašem životě ,zdraví, lásce či odchodu z práce či vztahu. Pro věštění lze použít jakýkoli druh kávy. Připravuji kávu sama i ji zalévám, neboť nejlepší věštba vychází z kávy, která je zalitá natřikrát. Káva by měla být umletá velmi jemně, bez nějakých větších kousků. Mám ráda a doporučuji různě zbarvený porcelán, kdy výběrem barvy dáváme najevo a to kolorterapií, jaký pocit v sobě máme a jak se cítíme. 

Tem , kdo přišel požádat o kávomantii, by měl pít svůj nápoj pomalu a náležitě si ho vychutnávat a při tom se koncentrovat na to, k jaké oblasti svého života by se rád něco dozvěděl. Napřed se podívám na vzniklé obrazce a pak otočím nádobu vzhůru nohama a počkám, až se zbývající sedlina pomalu přelije na podšálek. Věštím nejen z obrazců, které vznikly na stěnách šálku, ale i ze sedliny samotné, i tam se nám při manipulaci vytvoří různé vzory. Pozitivní pro věštbu je hlavně ta strana nádoby, na níž se usadilo méně kávové sedliny, z tmavší strany vyčteme spíš negativní události. z práce, partnerství atd. Také se takto dá věštit i z čajových lístků a čisté vody.

 dsc_0073

 

 

 

 

 

 

 

  

Natočené video s populární sportovní redaktorkou ČT Andreou Čuhelovou