Duchové

Proč některé duše zůstanou na zemi, neustále mně kladené otázky na Etikoterapii.
Existuje několik důvodů, proč duše zůstane na Zemi a objevují se v místě, kdy se vyskytovali během života.
Náhlé úmrtí – když někdo náhle umře, přechod je neočekávaný, že si duše ani neuvědomí, že je po smrti, že opustí svůj chrám, své tělo.
Nebo také bloudí u místa nehody a to mně věřte, že bych mohla povídat, kolika duším, jsem již pomáhala nejen pochopit co se stalo, ale také js…em jim pomáhala určité věci objasnit, či vyřizuji vzkazy pozůstalým.
Také je zde touha duší pomoci pozůstalým.
Nejčastěji se to stává, pokud byl závislým během života. Můžete také cítit vůni třeba jeho cigaret, dýmky, oblíbeného jídla atd.
Tady stačí udělat rituál propuštění, odpuštění a všem je úchvatně.
Ale je tu i stránka a to pomsta duší, kteří jsou zahořklí, mohou se z nich stát zlé duše. Za většinu zloby může dřívější utrpení, popřípadně násilná smrt, nebo nesouhlasí s dělením majetku, neboť na něm za života lpěli atd.
Vina a strach je také zde napsat na místě, protože může být duše vyděšená z představy, že půjde do pekla a raději chce zůstat na zemi. Tady je pak potřeba přes pozůstalého vytvořit propuštění a další směry odpoutání se. Nedoporučuji toto tvořit sami, není to jednoduché a může tato duše do Vás i vstoupit !!!!!
To by mohli povídat moji klienti tyto zkušenosti se mnou a s nimi k duším když jsme pracovali.
Jsou také duše, které dokážou pohybovat věcmi. Tady prosím ihned volejte exorcisty.
Takto mně volali před dvěma lety k dětské hračce – opičce, která měla činelky, musela se natáhnout a činelky vysílaly zvuk, nebyla funkční asi 20 let a z ničeho nic bez zásahu se rozpohybovala a začala se ozývat.
Nebo jedné rodině kysalo mléko v lednici a latě dřevěné se měnily ve vrtulky. Vždy ihned volejte odborníky !!!! 🙂
A ještě mně dovolte upozornit na jednu věc, POZOR na vyvolávání duší. Ti jenž nemáte s tím žádnou zkušenost ani nevíte, co se vše děje a kdo do vás může vstoupit. Nedělejte to prosím.
Přeji Vám úchvatné dny.